Home Kontakt

Rok szkolny 2012/2013
 

KONIEC SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2012/2013
W czwartek 27 czerwca 2013 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Oławie odbyła się uroczystość zakończenie sportowego roku szkolnego 2012/2013. W kończącym się roku szkolnym Powiatowy Szkolny Związek Sportowy zorganizował 45 imprezy sportowe rangi mistrzostw powiatu oławskiego. W 19 imprezach dla szkół podstawowych wystartowało 682 dzieci, w 13 imprezach dla szkół gimnazjalnych 734 osoby oraz w 13 dla szkół ponadgimnazjalnych 588 osób. Łącznie w zawodach powiatowych wzięło udział 2004 dzieci i młodzieży. Podczas imprez Powiatowego SZS wręczono ponad 400 medali, 350 dyplomów oraz 40 pucharów dla szkół.
W szkołach podstawowych zwyciężyła PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach, drugie miejsce zajęła SP nr 2 w Oławie, a trzecie PSP w Miłoszycach. Wśród gimnazjów klasyfikacja przedstawia się następująco: 1. GM nr 3 w Oławie, 2. GM nr 2 w Oławie i 3. PG nr 2 w Jelczu-Laskowicach. W szkołach ponadgimnazjalnych kolejność pierwszej trójki: 1. LO nr I w Oławie, 2. ZSP nr 2 w Oławie i 3. ZS Jelcz-Laskowice.
Szczegółowa klasyfikacja: szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.

Wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego oraz ich uczniom Powiatowy SZS w Oławie składa podziękowania za przygotowanie do zawodów, zaangażowanie w rozwój szkolnego sportu oraz gratuluje osiągniętych wyników.
Jednocześnie składa życzenia udanych, słonecznych i interesujących wakacji!

2013.06.27 22:00

RANKING SZKÓŁ POWIATU OŁAWSKIEGO
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Jelczu-Laskowicach, Gimnazjum nr 3 w Oławie oraz Liceum Ogólnokształcące nr I w Oławie zwyciężyły w klasyfikacji sportowej szkół powiatu oławskiego w roku szkolnym 2012/2013. Szczegółowa klasyfikacja: szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.
Podsumowanie sportowego roku szkolnego odbędzie się w czwartek 27 czerwca 2013 roku o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego.

2013.06.18 13:30

LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA POWIATU UCZNIÓW KLAS I-IV

Zawody najmłodszych uczniów były ostatnimi zawodami w roku szkolnym 2012/2013. W imprezie wystartowało łącznie 116 uczniów z klas I, II, III i IV z trzech szkół: Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jelczu-Laskowicach, Szkoły Podstawowej nr 2 w Oławie oraz Szkoły Podstawowej w Bystrzycy. W klasach I, II i III zwyciężyła szkoła z Jelcza-Laskowic a w klasach IV szkoła z Oławy. Zawody odbyły się 10 czerwca w przy PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach Klasyfikacja drużynowa szkół...

2013.06.18 12:00

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE KLAS I-IV - KOLEJNA ZMIANA!

Z powodu złej pogody zawody lekkoatletyczne dzieci z klas I-IV zostają przełożone na przyszły tydzień. Odbędą się w poniedziałek 10 czerwca o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Jelczu-Laskowicach.

2013.06.03 21:55

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LA - LICEALIADA

104 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu oławskiego wystartowało w indywidualnych mistrzostwach w lekkiej atletyce. W zawodach, które odbyły się w czwartek 23 maja zwyciężyła wśród dziewcząt reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego nr I w Oławie (opiekun Małgorzata Sajur), a wśród chłopców Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Oławie (opiekun Przemysław Jagła). Wyniki wszystkich konkurencji...  

2013.06.03 21:55

MINIPIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
16 maja na stadionie miejskim w Oławie odbyły się mistrzostwa powiatu w minipiłce nożnej dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Miłoszyc, kótra wystąpiła w składzie: Natalia Szura, Paulina Gocoł, Oliwia Józefczyk, Agnieszka Kogut, Alicja Dąda, Agnieszka Stępień, Maryna Kotarba, Małgorzata Kita, Monika Stebnowska, Martyna Olejnik, Dominika Wiktorska i Agata Olszewska. Opiekun drużyny: Dariusz Błaszczyk.
Wyniki turnieju dziewcząt...

Wśród chłopców najlepsi okazali się piłkarze z PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach. Skład PSP nr 2: Łukasz Nocoń, Adrian Kurzac, Bazyli zalewski, Brajan Burnus, Norbert Sztyk, Kacper Potoczny, Michał Żurawski, Piotr Jarecki, Hubert Matuszewski, Piotr Kędzierski i Tomasz Grzeszczuk. Opiekun drużyny: Piotr Nowakowicz. Wyniki turnieju chłopców... 

2013.05.13 16:30

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LA - GIMNAZJADA
Podczas Indywidualnych mistrzostw powiatu w lekkiej atletyce gimnazjalistów bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Gimnazjum nr 3 w Oławie, którzy w klasyfikacji drużynowej zwyciężyli zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Zawody odbyły się 14 maja na oławskim stadionie, a w zawodach wystąpiło 182 uczniów z 8 gimnazjów powiatu oławskiego. Wszystkie wyniki z zawodów...

2013.05.18 16:30

NAJBLIŻSZE ZAWODY

14 maja o godz. 10.00 na stadionie miejskim w Oławie odbędą indywidualne mistrzostwa powiatu w lekkiej atletyce uczniów szkół gimnazjalnych. Regulamin zawodów...
16 maja o godz. 10.00 na stadionie miejskim odbędą się mistrzostwa powiatu w minipiłce nożnej dziewcząt i chłopców.
23 maja o godz. 10.00 na stadionie miejski odbędą indywidualne mistrzostwa powiatu w lekkiej atletyce uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Regulamin zawodów...

2013.05.11 13:30

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

Rekordowa liczba 174 dzieci z 15 szkół podstawowych z powiatu oławskiego przystąpiła do rywalizacji w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zawody odbyły się 30 kwietnia na kompleksie sportowym im. Bronisława Malinowskiego w Bystrzycy Oławskiej.
Wśród dziewczynek zwyciężyła szkoła z Bystrzycy, która zgromadziła 980 punktów. Szkołę reprezentowały: Anna Babicka, Marta Krasik, Marta Basiura, Milena Witkowska, Oliwia Kołodziej i Dominika Kamińska. Opiekun drużyny: Aneta Szpineta. Wszystkie wyniki dziewczynek...
Wśród chłopców najlepsi okazali się chłopcy z SP nr 1 w Oławie, którzy wystartowali w składzie: Patryk Ratajczak, Ernest Terlecki, Klaudiusz Wrona, Paweł Gawron, Adrian Sobiborowicz i Hubert Grdeń. Chłopcy z "Jedynki" przełamali magiczną liczbę tysiąca punktów uzyskując dokładnie 1034 pkt. Opiekun drużyny: Jakub Smyk. Wszystkie wyniki chłopców... Klasyfikacja końcowa szkół w kategorii dziewcząt... i w kategorii chłopców...

2013.05.05. 14:00

ZMIANY W TERMINARZU ZAWODÓW!

Zmiany dotyczą Gimnazjady Młodzieży w lekkiej atletyce oraz minipiłki nożnej dziewcząt. Gimnazjada w lekkiej atletyce odbędzie się tydzień później niż było zaplanowane tj. we wtorek 14 maja o godz. 10.00 na stadionie w Oławie.
Natomiast rozgrywki w piłce nożnej dziewcząt odbędą się razem z minipiłką nożną chłopców, czyli 16 maja. Godzina i miejsce zawodów bez zmian - 10.00 na stadionie w Oławie.

2013.04.29 21:30

V MIEJSCE W FINALE DOLNOŚLĄSKIM W TENISIE STOŁOWYM

W rozegranym 8 kwietnia 2013 finale dolnośląskim w tenisie stołowym chłopców, do którego awansowało osiem najlepszych drużyn z naszego województwa, reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 wywalczyła V miejsce. Reprezentacja ZSP nr 2 w Oławie grała w składzie: Tomasz Trybała, Krystian Rychel i Wojciech Łęczycki. Opiekunem zespołu była Małgorzata Zemankiewicz.

 

 

2013.04.29 21:30

KOMUNIKAT W SPRAWIE CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNEGO!

W związku z tym, że zbliża się termin strefy wrocławskiej w Czwórboju LA (10 maja 2013) oraz z powodu długo utrzymującej się zimowej pogody, która uniemożliwiła przeprowadzenie eliminacji miejskich i gminnych Powiatowy Szkolny Związek Sportowy we współpracy z Gminnym SZS w Oławie przeprowadzi zawody dla wszystkich szkół powiatu oławskiego bez eliminacji.
Zawody odbędą się 30 kwietnia 2013 roku w Bystrzycy Oławskiej. Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane do godziny 9:15. O godzinie 9:30 rozpoczną się pierwsze konkurencje.

2013.04.17 20:00

MINISIATKÓWKA KLAS IV

11 kwietnia 2013 roku w hali OCKF w Oławie odbył się już ostatni w tym roku szkolnym turniej piłki siatkowej. Tym razem do rywalizacji przystąpili najmłodsi - uczniowie klas IV.
Wśród dziewczynek zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Oławie, która wystąpiła w składzie: Nikola Wajdlich, Ola Janicka, Nikola Grześkowiak, Julia Pawlak, Iza Fliśnik i Patrycja Bagińska. Opiekun drużyny: Renata Bartkieiwcz.
Wśród chłopców wygrała oławska "Ósemka". Skład SP8: Patryk Pawlak, Igor Różalski, Jan Wilgosz, Łukasz Mazepa i Raphael Miroś. Opiekun drużyny: Ilona Różalska.
Wyniki turnieju finałowego dziewcząt... i chłopców...

2013.04.12 19:30

FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ W SZACHACH

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Oławie, podopieczni Renaty Bartkiewicz zajęli VII miejsce w finale strefy wrocławskiej w szachach. Turniej odbył się 25 marca w Młodzieżowym Domu Kultury we Wrocławiu. Oławską "Dwójkę" reprezentowali: Mikołaj Rura, Michał Kołodziej, Filip Szewczyk i Zuzia Burzyńska. Gratulujemy!

2013.04.12 19:00

 

 

 

 

 

   Wesołych Świąt!

MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH

Trzy dni trwały mistrzostwa powiatu w szachach. Turnieje odbywały się w oławskim Klubie "Parnas". W zawodach w sumie wystąpiło 44 szachistów. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili licealiści, którzy turniej w ramach Licealiady Młodzieży rozegrali 11 marca. Pierwsze miejsce zajęło Liceum Ogólnokształcące nr I w Oławie, które reprezentowali: Aleksander Reczuch, Adam Reczuch, Tomasz Rozmus, Aleksandra Łabowska, Michał Królicki i Julia Żygadło. Opiekun drużyny: Małgorzata Sajur. Szczegółowe wyniki zawodów...
W drugim turnieju, 13 marca rywalizowali najmłodsi zawodnicy. W finale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Oławie. "Dwójka" grała w składzie: Mikołaj Rura, Michał Kołodziej, Filip Szewczyk i Zuzanna Burzyńska. Opiekun drużyny: Renata Bartkiewicz. Szczegóły turnieju dzieci za szkół podstawowych... 
Ostatni turniej - w ramach Gimnazjady Młodzieży - odbył się 20 marca. Mistrzem powiatu zostało Gimnazjum nr 3 w Oławie, które grało w składzie: Kacper Jóźków, Adam Szulewski, Maciej Sendziuk i Patrycja Dalecka. Opiekun drużyny: Beata Wlazło. Wyniki turnieju gimnazjalistów... Wszystkie turniej prowadził i sędziował Maciej Wróbel. 
Galeria zdjęć 

Teraz przed szachistami finał strefy wrocławskiej. Ze szkół podstawowych i gimnazjów w finale strefy prawo startu ma mistrz i wicemistrz powiatu. W szkołach ponadgimnazjalnych w finale występują szkoły, które zgłosiły się do turnieju finałowego.
Terminy finału strefy wrocławskiej:
- szkoły podstawowe: 25.03.2013
- szkoły gimnazjalne: 26.03.2013
- szkoły ponadgimnazjalne: 27.03.2013

Finał odbędzie się we Wrocławiu, w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Dubois 5.

2013.03.20 20:00

IV MIEJSCE W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Oławie zajął IV miejsce w mistrzostwach Dolnego Śląska w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się 28 lutego w Jaworze z udziałem najlepszych drużyn ze stref: wałbrzyskiej (Świdnica), jeleniogórskiej (Kamienna Góra), legnickiej (Jawor) i wrocławskiej (Oława). Reprezentację ZSP nr 2 tworzyli: Dawid Wójcicki, Michał Gałaszewski, Marcin Mazur, Igor Janiuk, Szymon Janiuk, Andrzej Syguła, Dawid Łastowski, Patryk Brzezicki, Łukasz Wódzik, Kuba Myśków i Marek Kołtowski. Opiekun drużyny: Przemysław Jagła.
Wcześniej 15 lutego ZSP nr 2 zajął II miejsce w finale międzypowiatowym w Oleśnicy z udziałem 8 szkół ponadgimnazjalnych, a następnie 22 lutego również w Oleśnicy wygrał finał strefy wrocławskiej. Gratulujemy!

2013.03.18 16:15

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
W dniu 14 marca w hali OCKF w Oławie odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej chłopców w ramach Licealiady Młodzieży 2012/2013. W turnieju zwyciężyła drużyna z Liceum Ogólnokształcącego w Oławie, która wystąpiła w składzie: Bartosz Padula, Michał Brzeżański. Krzysztof Owczarek, Mateusz Kulon, Mateusz Jasiński, Sebastian Łabuński, Kamil Łukasz, Wiktor Wild, Piotr Parusel, Tomasz Kwiatkowski, Marcin Czajkowski, Dawid Karólczyk, Michał Ryzner i Konrad Paradecki. Opiekun drużyny: Bogusław Piotrowski. Wyniki turnieju...
Galeria zdjęć 

2013.03.14 20:30

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
Zespół Liceum Ogólnokształcącego w Oławie zdobył mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej dziewcząt. W turnieju, który odbył się 12 marca w hali OCKF w Oławie drużyna z LO pokonała wszystkie szkoły powiatu oławskiego. Skład reprezentacji LO: Klaudia Białek, Natalia Dobis, Ola Broszczak, Marlena Bajsarowicz, Paulina Tudaj, Ola Kryżek, Agata Flis, Justyna Demaniuk, Monika Foc, Kinga Zabawka, Ola Pakiet, Ola Zychowicz, Anna Jankowska, Karolina Zubrzycka, Dominika Kossowska i Natalia Brusiło. Opiekun drużyny: Elżbieta Solarska. Wyniki turnieju...
Galeria zdjęć

2013.03.13 19:00

AWANS DO FINAŁU DOLNOŚLĄSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM!

Reprezentacja ZSP nr 2 w Oławie zajęła II miejsce w finale strefy wrocławskiej w tenisie stołowym chłopców. Dzięki temu awansowała do finału dolnośląskiego, który odbędzie się 8 kwietnia w Brzegu Dolnym. Tym samym znalazła się w ósemce najlepszych szkół województwa dolnośląskiego.
W drodze do finału zawodnicy z ZSP nr 2 w Oławie pokonali 3:0 szkoły z Brzegu Dolnego i Żmigrodu. W półfinale wygrali również 3:0 z Technikum Leśnym w Miliczu. Dopiero w finale przegrali z rozstawionym z pierwszym numerem Liceum Ogólnokształcącym nr 22 z Wrocławia. Skład drużyny ZSP nr 2 Oława: Tomasz Trybała, Krystian Rychel i Wojciech Łęczycki. Opiekun druzyny: Małgorzata Zemankiewicz.

2013.03.13 19:00

IV MIEJSCE W FINALE STREFY WROCŁAWSKIEJ!

Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego w Oławie zajęła IV miejsce w finale strefy wrocławskiej w piłce siatkowej dziewcząt. Najpierw podopieczne Bogusława Piotrowskiego w eliminacjach międzypowiatowych, które odbyły się 28 lutego w Trzebnicy pokonały szkoły ze Środy Śląskiej 2:0, z Trzebnicy 2:1 i z Brzegu Dolnego 2:1. Potem 6 marca w Miliczu odbył się finał międzypowiatowy, w którym LO pokonało Strzelin 2:1 oraz uległo Miliczowi 2:0. Finał strefy odbył się we Wrocławiu 11 marca. Oławskie liceum przegrało dwa mecze: z LO nr 2 i LO nr 12 z Wrocławia w stosunku setów 2:0. Skład drużyny: Patrycja Charko, Gabrysia Palica, Karolina Karczmarczyk, Daria Nowak, Sandra Karpińska, Natalia Sawicka, Martyna Faro, Ola Pakiet i Dominika Kossowska.

2013.03.12 22:15

MINISIATKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW Z KLAS V

7 marca w hali OCKF odbyły się mistrzostwa powiatu w minisiatkówce dziewcząt i chłopców z klas V. Wśród dziewcząt zwyciężyła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Jelcza-Laskowice, która grała w składzie: Kamila Hnatek, Kasia Lentner, Martyna Twardowska, Kinga Szperlińska, Kaja Korczyńska, Karolina Franze, Jagoda Peliszek, Julia Adaszewska, Maria Czarny i Julia Nowicka. Opiekun drużyny: Jan Glin. Wyniki turnieju...
W kategorii chłopców turniej siatkarskich "Trójek" wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Oławie, która wystąpiła w składzie: Damian Powałowski, Marcel Karpiński, Bartosz Ciszewski, Artur Berka, Mateusz Pakuła, Konrad Chorągwicki, Damian Pałucki i Jakub Pękalski. Opiekun drużyny: Jakub Smyk. Wyniki turnieju...
Galeria zdjęć   

2013.03.08 20:30

GIMNAZJADA W PIŁCE RĘCZNEJ

We wtorek 5 marca w hali OCKF odbyły się mistrzostwa powiatu oławskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W tym roku szkolnym najlepszą szkołą okazało się Gimnazjum nr 3 w Oławie, które zwyciężyło w obu kategoriach. Drużyna dziewcząt grała w składzie: Paulina Małkowska, Ada Rogowska, Magda Jabłońska, Marlena Szczęch, Oliwia Paluszczak, Patrycja Sobowiec, Ola Szewczuk, Dagmara Motyka, Wioletta Wiater, Ola Walkiewicz i Marta Antonowicz. Opiekun drużyny: Agnieszka Dziwak. Wyniki turnieju dziewcząt...
Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Krystian Mateja, Bartek Niedźwiecki, Andrzej Krawczuk, Szymon Sobczak, Marcin Kawiorowski, Mateusz Szeląg, Mateusz Ilmak, Kamil Długosz, Kacper Głowacki, Maciej Sendziuk, Krystian Styrczula i Paweł Bogunia. Drużyną opiekowała się Beata Wlazło. Wyniki turnieju chłopców...
Galeria zdjęć

2013.03.07 21:00

LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM
Zespół Szkół w Jelczu-Laskowicach wśród dziewcząt i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Oławie wśród chłopców zwyciężyli w mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym. Drużyna z Jelcza-Laskowic wystąpiła w składzie: Agnieszka Marchewska, Paulina Kowalska i Karolina Gołdyn. Opiekun drużyny: Magdalena Bronowicka-Romei. Oławską "Dwójkę" reprezentowali: Krystian Rychel, Tomasz Trybała i Wojciech Łęczycki. Opiekun drużyny: Małgorzata Zemankiewicz. Wyniki turnieju dziewcząt i chłopców...

2013.03.04 21:30

MINISIATKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW Z KLAS VI

28 lutego w Szkole Podstawowej nr 8 w Oławie odbyły się mistrzostwa powiatu w minisiatkówce dziewcząt i chłopców z klas VI. Wśród dziewcząt zwyciężyła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Jelcza-Laskowice, która grała w składzie: Ewa Wosz, Magdalena Iskra, Ola Galak, Andżelika Przybyłek, Ewelina Wójcik, Ola Bodzioch, Julia Krakowska, Martyna Mika, Paulina Jadach, Ola Maciejko, Natalia Pawelec i Klaudia Krakowska. Opiekun drużyny Irena Kaucka.
W kategorii chłopców turniej siatkarskich "Czwórek" wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Oławie. "Dwójka" wystąpiła w składzie: Kacper Pasierbowicz, Karol Suchecki, Maciek Bąk, Krzysztof Kołtowski, Cyprian Galej, Wiktor Cholewicki, Adrian Napiwocki, Krzysztof Młynarowicz i Adrian Adamski. Opiekun drużyny Elżbieta Krzyśków.

Galeria zdjęć     Wyniki turnieju dziewcząt i chłopców

2013.03.01 21:45

KOMUNIKAT W SPRAWIE SZACHÓW!
Proszę o zapoznanie się z zaktualizowanymi terminami mistrzostw powiatu w szachach. Nowe terminy zawodów:

Licealiada Młodzieży - poniedziałek, 11 marca 2013, godz. 9.00
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - środa, 13 marca 2013, godz. 9.00
Gimnazjada Młodzieży - środa, 20 marca 2013, godz. 9.00

Wszystkie zawody odbędą się w Oławie w Klubie "Parnas". Za zmiany i utrudnienia z tym związane przepraszamy.

2013.02.20 11:00

GIMNAZJADA W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W czwartek 14 lutego w hali OCKF odbył się ostatni w tym tygodniu turniej piłki siatkowej. Tym razem do rywalizacji stanęły szkoły gimnazjalne. Wśród dziewcząt najlepszą szkołą okazało się Gimnazjum nr 1 w Oławie. Zespół grał w składzie: Patrycja Monastyrska, Magda Boruch, Ola Dwojak, Kamila Jadach, Izabela Krawczyk, Ola Kurylak, Sara Łuszczyńska, Weronika Mościcka, Klaudia Nędzarek, Karina Piotrowska, Klaudia Rausińska, Karolina Wicher, Michalina Wojciechowska, Jessica Lechowska i Nikola Zgondek. Opiekun drużyny Bogusław Piotrowski.

W klasyfikacji chłopców zwyciężyło Gimnazjum nr 2 w Oławie. Szkołę reprezentowali: Michał Szmatyński, Dawid Koziarski, Dawid Niedziela, Wojtek Niepsujewicz, Bartek Frysztak, Mateusz Iwan, Piotr Panasiuk, Jarek Mazur, Rafał Jaroch, Piotr Wojciechowski, Grzegorz Olejnik, Mateusz Jarosławski i Krzysztof Waliś. Opiekun drużyny Krzysztof Tarnowski.

Galeria zdjęć     Szczegółowe wyniki turnieju dziewcząt

Galeria zdjęć     Szczegółowe wyniki chłopców

2013.02.16 16:00

LICEALIADA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

W drugim w tym tygodniu turnieju piłki siatkowej wystąpili chłopcy. Wszystkie mecze stały na wyjątkowo wyrównanym poziomie. Do ostatniej minuty decydowały się wyniki każdego spotkanie. Ostatecznie w mistrzostwach zwyciężyli uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Oławie. Reprezentacja ZSP 2 wystąpiła w składzie: Mateusz Wróbel, Jakub Pasierbowicz, Mikołaj Rogala, Michał Gołaszewski, Rafał Knycpel, Michał Dziwak, Krzysztof Frysztak, Daniel Bazan, Mateusz Czapka, Paweł Milewski, Kacper Suchecki i Łukasz Hawryło. Opiekun drużyny Urszula Berezowska. Zawody odbyły się w środę 13 lutego 2013. Szczegółowe wyniki... 
Galeria zdjęć 

2013.02.13 20:00

LICEALIADA W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
Już w pierwszym tygodniu po feriach rozpoczął się cykl turniejów o mistrzostwo powiatu w piłce siatkowej. Jako pierwsze wystartowały dziewczęta w ramach Licealiady Młodzieży. Turniej odbył się we wtorek 12 lutego w hali OCKF w Oławie. Najlepszą szkolną drużyną w roku szkolnym 2012/2013 okazało się Liceum Ogólnokształcącego w Oławie, które występowało w składzie: Patrycja Charko, Gabrysia Palica, Karolina Karczmarczyk, Daria Nowak, Sandra Karpińska, Natalia Sawicka, Martyna Faro, Ola Pakiet i Dominika Kossowska. Opiekun drużyny Bogusław Piotrowski. Szczegółowe wyniki zawodów...
Galeria zdjęć 

2013.02.13 20:00

FINAŁY STREFY WROCŁAWSKIEJ
Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zakończyli rozgrywki w piłce koszykowej na IV miejscu. W turnieju finałowym strefy wrocławskiej oławscy uczniowie nie podołali tym razem drużynom z Wrocławia i z Milicza. W zawodach uczestniczyli mistrzowie powiatu oławskiego: LO Oława (dziewczęta) i ZSP nr 2 (chłopcy).

2013.02.22:00

UWAGA! PILNE!

Niestety z ważnych przyczyn zmianie musi ulec termin rozgrywania Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Zawody te muszą odbyć się o tydzień wcześniej. W związku z tym piłka siatkowa dziewcząt w ramach Licealiady odbędzie się we wtorek 12 lutego o godz. 10.00 w hali OCKF. Natomiast siatkówka chłopców odbędzie w środę 13 lutego również o godz. 10.00. 

W zawiązku z powyższym zmianie ulega również termin Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Zawody te odbędą się w czwartek 14 lutego o godz. 10.00 w hali OCKF.

Za utrudnienia spowodowane tymi zmianami przepraszamy.

2013.01.26 12:00

KOSZYKARZE Z ZSP nr 2 W FINALE STREFY WROCŁAWSKIEJ!

Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Oławie najpierw została mistrzem powiatu oławskiego w piłce koszykowej chłopców w turnieju, który odbył się 6 grudnia w Oławie. Następnie w eliminacjach międzypowiatowych, które odbyły się 13 grudnia w Brzegu Dolnym oławska "Dwójka" zwyciężyła kolejno ze szkołami z Wołowa w stosunku 27:10, ze Środy Śląskiej 29:4 i z Oleśnicy 25:11. Tym sposobem awansowała do finału międzypowiatowego w Oleśnicy, który odbył się 20 grudnia 2012. W tym turnieju zespół ZSP nr 2 w Oławie również okazał się bezkonkurencyjny wygrywając z LO z Milicza 34:21 oraz z II LO z Oleśnicy 41:29. Szkoła z 3 Maja jest teraz w czwórce najlepszych szkół strefy wrocławskiej. Finał strefy wrocławskiej odbędzie się 11 stycznia 2013 we Wrocławiu. Zwycięzca tego turnieju wystąpi w finale Dolnego Śląska. Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy przejścia kolejnego szczebla rozgrywek! Drużyna ZSP 2 w Oławie występuje w składzie: Damian Kalinowski, Jakub Zakonek, Jakub Jakubowski, Patryk Jakubowicz, Wojciech Zarzycki, Krystian Peregudowski, Karol Makarowski, Damian Mazurek, Damian Bronowicki i Erwin Sawicki. Opiekun drużyny: Urszula Berezowska.
ZSP nr 2 w Oławie

2013.01.02 23:00

 


Wesołych Świąt

i Szczęśliwego Nowego Roku 2013

życzy
Zarząd
Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Oławie 
 

AWANS DO FINAŁU STREFY WROCŁAWSKIEJ!

Mistrzynie powiatu w koszykówce - dziewczęta z Liceum Ogólnokształcącego w Oławie - jak do tej pory są niepokonane! Najpierw w eliminacjach międzypowiatowych rozegranych 13 grudnia w Brzegu Dolnym pokonały szkoły z Wołowa, Trzebnicy i Środy Śląskiej zajmując pierwsze miejsce w turnieju, a następnie w finale międzypowiatowym wygrały ze szkołami z Milicza i Brzegu Dolnego. Drugi turniej odbył się 18 grudnia również w Brzegu Dolnym. Tym sposobem LO Oława awansowała do grona 4 najlepszych drużyn strefy wrocławskiej. Finał strefy odbędzie się we Wrocławiu na początku stycznia 2013. Gratulujemy i życzymy kolejnego sukcesu!
LO Oława

2012.12.21 18:00

GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM

Martyna Kapłoń, Kamila Żymańczyk i Magdalena Pilawa z Gimnazjum nr 2 w Jelczu-Laskowicach oraz Marcin Bajsarowicz i Sebastian Drozd z Zespołu Szkół w Bystrzycy Oławskiej zostali mistrzami powiatu w tenisie stołowym. Zawody odbyły się 20 grudnia w Jelczu-Laskowicach i były ostatnimi zawodami w roku 2012. Szczegółowe wyniki dziewcząt... i chłopców...  

2012.12.21 12:12

MISTRZOSTWA POWIATU W MINIPIŁCE RĘCZNEJ

20 grudnia w hali OCKF w Oławie odbyły się mistrzostwa powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W zawodach w sumie wystąpiło 74 zawodniczek i zawodników. Mistrzem powiatu w kategorii dziewcząt została reprezentacja Zespołu Szkół w Bystrzycy Oławskiej, która grała w składzie: Anna Babicka, Martyna Szuszkiewicz, Magda Raczkowska, Kasia Wołoszczuk, Marta Basiura, Marta Krasik, Milena Witkowska, Marta Szosztak, Andżelika Karbowiak, Ada Michałowska, Paulina Wierzyk, Klaudia Kędzierska i Daria Pala. Opiekun drużyny: Aneta Szpineta. W kategorii chłopców najlepszą drużyną okazała się Szkoła Podstawowa nr 1 w Oławie. Drużyna "Jedynki" wystąpiła w składzie: Ernest Terlecki, Patryk Ratajczak, Dawid Kościuk, Bartłomiej Rychłowski, Tomasz Liwoczko, Paweł Gawron, Adrian Sobiborowicz, Mateusz Pakuła, Kacper Mikołajczyk, Oskar Sandryk, Kamil Szlaga i Jakub Pękalski. Opiekun drużyny: Marek Bronowicki. Szczegółowe wyniki dziewcząt... i chłopców... 
Galeria zdjęć  

2012.12.20 21:00

MISTRZOSTWA POWIATU W MINIKOSZYKÓWCE

13 grudnia w hali OSiR-u w Jelczu-Laskowicach odbyły się mistrzostwa powiatu w mini koszykówce dziewcząt i chłopców. I miejsce wśród dziewcząt zajęła reprezentacja SP nr 8 w Oławie, która wystąpiła w składzie: Magda Iżuk, Dominika Kołtowska, Patrycja Resiak, Kamila Kotuła, Ola Grzeszczuk, Julia Mączyńska, Kasia Konopacka, Nikola Mateja, Dagmara Rączka, Natalia Żebryk i Wiktoria Kula. Opiekun drużyny: Maciej Juszko. Wśród chłopców zwyciężyła oławska "Jedynka", która wystąpiła w składzie: Szymon Klukowski, Paweł Gawron, Bartłomiej Rychłowski, Tomasz Liwoczko, Adrian Sobiborowicz, Dawid Kościuk, Patryk Ratajczak, Ernest Terlecki, Oskar Sandryk, Marcel Karpiński, Kacper Mikołajczyk i Krystian Pelc. Opiekun drużyny: Jakub Smyk. Szczegółowe wyniki dziewcząt... i chłopców...  
Galeria zdjęć 

2012.12.13 20:40

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM
5 grudnia w hali OSiR-u w Jelczu-Laskowicach odbyły się mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym uczniów szkół podstawowych. Wśród dziewczynek najlepszą drużyną okazała się Szkoła Podstawowa nr 2 w Jelczu-Laskowicach. Zespół grał w składzie: Marcelina Jarecka, Wiktoria Sokal i Martyna Twardowska. Opiekun drużyny: Jan Glin. Wśród chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Miłoszyc, która grała w składzie: Bartłomiej Łukomski, Szymon Stelczyk i Marcin Zawadzki. Drużyną opiekował się Dariusz Błaszczyk. Szczegółowe wyniki dziewcząt... i chłopców... 

2012.12.12 19:30

LICEALIADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjlanych nr 2 w Oławie został mistrzem powiatu w koszykówce chłopców. Turniej odbył się 6 grudnia w hali ZSP nr 2 w Oławie. Skład drużyny zwycięskiej: Damian Kalinowski, Jakub Zakonek, Jakub Jakubowski, Patryk Jakubowicz, Wojciech Zarzycki, Krystian Peregudowski, Karol Makarowski, Damian Mazurek, Damian Bronowicki i Erwin Sawicki. Opiekun drużyny: Urszula Berezowska. Szczegółowe wyniki...
Galeria zdjęć 

2012.12.06 21:00

LICEALIADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT
Mistrzem powiatu w koszykówce dziewcząt została reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego w Oławie. W turnieju, który odbył się 4 grudnia w sali Zespołu Szkół w Jelczu-Laskowicach drużyna LO wygrała wszystkie mecze. Skład drużyny zwycięskiej: Marlena Bajsarowicz, Natalia Dobis, Paulina Tudaj, Ola Broszczak, Anna Jankowska, Klaudia Białek, Sandra Karpińska, Monika Foc, Ola Zychowicz, Kinga Zabawka, Klaudia Zabawka i Anna Głogusz. Opiekun drużyny: Małgorzata Sajur. Szczegółowe wyniki...
Galeria zdjęć 

2012.12.04 17:45

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

W Mistrzostwach powiatu w halowej piłce nożnej w ramach Licealiady 2012/2013 zmierzyli się również chłopcy. Turniej, który odbył się 29 listopada w hali OCKF wygrała reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Oławie. Skład zwycięskiej drużyny: Dawid Wójcicki, Michał Gałaszewski, Marcin Mazur, Igor Janiuk, Szymon Janiuk, Andrzej Syguła, Dawid Łastowski, Patryk Brzezicki, Łukasz Wódzik, Kuba Myśków i Marek Kołtowski. Opiekun drużyny: Przemysław Jagła. Szczegółowe wyniki...
Galeria zdjęć 

2012.11.29 20:00

HALÓWKA DZIEWCZĄT

27 listopada w oławskiej hali sportowej odbyły się Mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt. Do turnieju przystąpiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu oławskiego. W tym roku szkolnym najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego w Oławie. Skład drużyny zwycięskiej: Klaudia Białek, Marlena Bajsarowicz, Justyna Demianiuk, Agata Flis, Justyna Wortolec, Aleksandra Broszczak, Monika Foc, Paulina Tudaj, Anna Jankowska i Natalia Dobis. Opiekun drużyny: Małgorzata Sajur. Szczegółowe wyniki...
Galeria zdjęć 

2012.11.27 14:00

UWAGA! ZMIANY W TERMINARZU W TENISIE STOŁOWYM
Zmiany dotyczą tylko szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Gimnazjada Młodzieży w tenisie stołowym odbędzie się w czwartek 20.12.2012 o godz. 11.00!
Szkoły Podstawowe - zmianie ulega tylko godzina rozpoczęcia zawodów - środa 5.12.2012 godz. 11.00!
Miejsce zawodów: Jelcz-Laskowice, hala OSiR.

2012.11.24 16:30

GIMNAZJADA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Mistrzostwa powiatu w koszykówce chłopców odbyły się 22 listopada w hali OSiR w Jelczu-Laskowicach. Najlepszą drużyną w powiecie okazała się reprezentacja PG2 w Jelczu-Laskowicach. Skład PG2 Jelcz-Laskowice: Bartosz Wierzbicki, Maksymilian Jurko, Karol Dziadowicz, Norbert Górski, Marcin Kamiński, Jakub Krzemień, Damian Szymański, Kuba Joński, Dawid Koprowski, Dawid Telążka, Mikołaj Sokalski, Michał Puzyniak, Bartosz Zamolski i Bartosz Rudyk. Opiekun: Mariusz Krzemień. Szczegóły turnieju...
Galeria zdjęć...

2012.11.24 16:30

GIMNAZJADA W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
Zawody w koszykówce dziewcząt odbyły się 20 listopada w hali Szkoły Podstawowej w Marcinkowicach. Pierwsze miejsce w turnieju zajęły dziewczęta z Gimnazjum nr 3 w Oławie. Skład drużyny zwycięskiej: Ola Jackiewicz, Natalia Pisula, Małgorzata Bryła, Adriann Rogowska, Paulina Małkowska, Marlena Szczęch, Natalia Styczyńska, Magda Jabłońska, Ola Walkiewicz, Ola Szewczuk i Ola Bąk. Opiekun drużyny: Tomasz Reczuch. Komunikat końcowy z zawodów...
Galeria zdjęć

2012.11.24 16:30

ZMIANA TERMINU TURNIEJÓW KOSZYKÓWKI - GIMNAZJADA!

Ze względu na próbne egzaminy gimnazjalne zmianie ulegają terminy rozgrywania mistrzostw powiatu w koszykówce dziewcząt i chłopców. Gimnazjalistki zawody rozegrają we wtorek 20 listopada o godz. 10.00 w hali Szkoły Podstawowej w Marcinkowicach natomiast gimnazjaliści w czwartek 22 listopada o godz. 10.00 w hali OSiR w Jelczu-Laskowicach lub w sali Gimnazjum nr 2 w Oławie.

2012.10.05 19:30

SEJMIK SZKOLNEJ KULTURY FIZYCZNEJ


W dniach 28-29 października odbędzie się we Wrocławiu VIII Sejmik Szkolnej Kultury Fizycznej. Tutaj znajduje się pełny program Sejmiku. Zarząd SZS "Dolny Śląsk" we Wrocławiu serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Organizatorzy Sejmiku mają nadzieję i liczą na to, że obrady przyczynią się do przełomu w myśleniu na temat szkolnej kultury fizycznej i na temat działalności Szkolnego Związku Sportowego. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.facebook.com/dolnoslaski.szs

2012.10.15 19:30

OSTATNI W TYM ROKU TURNIEJ TRENERA OSIEDLOWEGO

Z okazji zakończenia akcji "Trener osiedlowy 2012", w dniu 11 października został zorganizowany ostatni turniej o Puchar „Malucha”. Był to kolejny turniej, w którym główną rolę zagrały „maluchy” - dzieci z rocznika 2000 i młodsi. Grali oni systemem 5+1 według uproszczonych przepisów halowej piłki nożnej. Czas gry 2x7 minut. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny:
1. Akademia Talentu
2. WKS Śląsk
3. WKS Zieleń
4. Szamany
W pierwszym starciu zmierzyła się Akademia Talentu z WKS Śląsk. Lepsi okazali się chłopcy z Akademii, którzy wygrali 3-1. Nie mieli oni również większych problemów z pokonaniem swoich rówieśników z zespołu WKS Zieleń (2-0) oraz drużyny Szamanów (3-1). WKS Śląsk z kolei rozgromił WKS Zieleń 4-1 oraz Szamanów 3-1 zajmując tym samym 2 miejsce w turnieju. Szamani pomimo porażek zasługują na brawa za waleczność i postawę fair-play:)
Tak więc bezkonkurencyjni byli chłopcy z Akademii Talentu, którzy zajęli 1 miejsce. Za zwycięstwo otrzymali kryształowe pucharki oraz słodycze.  2 miejsce zajęli chłopcy z WKS Śląsk, tuż za nimi na 3 miejscu uplasował się WKS Zieleń a na 4 miejscu znaleźli się piłkarze reprezentujący zespół Szamanów. Chłopcy również zostali nagrodzeni słodyczami.
Uroczyste zakończenie turnieju odbyło się w sali gimnastycznej, gdzie zostały wręczone nagrody.
Trener osiedlowy Kamila Kościelak serdecznie dziękuje najmłodszym za przybycie i za wspaniały pokaz piłkarskich umiejętności jaki mieli przyjemność oglądać rówieśnicy oraz rodzice.
Duże podziękowania dla Pawła Nabiałczyka za pomoc w organizacji turnieju.

Galeria zdjęć

Było to ostatni turniej w tym roku zorganizowany przez Trenera osiedlowego. Wszystko, co dobre szybko się kończy i tym samym żegnam wszystkich sportowców - tych małych i tych dużych. Dziękuje za cudowne piłkarskie chwile i piękny futbol!!!

Ze sportowym pozdrowieniem trener Kamila Kościelak

2012.10.14 19:45

TURNIEJ O MISTRZA BOISKA

Kolejny turniej i kolejne wielkie emocje piłkarskie! 19 września przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbył się turniej dla młodzieży ze szkol gimnazjalnych zorganizowany przez Trenera osiedlowego.
Do rywalizacji stanęły 3 drużyny:
1. FC Barcelona
2. Kanarki
3. Benki
Młodzież grała systemem 5+1, przepisy gry zbliżone do przepisów piłki halowej, czas gry: 2x7 minut. W pierwszym starciu spotkali sie zespoły „Kanarków” i „FC Barcelony”. Pojedynek obu zespołów był imponujący, ale lepsi o włos okazali się chłopcy z zespołu „Kanarków”, którzy pokonali kolegów 4:3.
Drugi mecz przyniósł mniejsze emocje. „Kanarki” wygrały tylko 1:0 z „Benkami”. Zespół ten przegrał wszystkie mecze i zajął 3 miejsce. „FC Barcelona” nie miała problemu z ograniem zespołu „Benków” i ostatecznie zajęła 2 miejsce.
„Kanarki” zwyciężyły w wielkim stylu pokazując nie lada umiejętności i dając publiczności piękne widowisko. Chłopcy dostali za 1 miejsce ogromną torbę ze słodyczami.  Natomiast pozostałe dwa zespoły zostały nagrodzone... również słodyczami :)))

Galeria zdjęć 

Podczas trwania turnieju komisja z Ośrodka Socjoterapii wyłaniała najlepszych zawodników turnieju a na zakończenie turnieju sędzia główny (trener osiedlowy) zorganizował dogrywkę w formie rzutów karnych. Dopiero 4-ta kolejka wyłoniła zwycięzcę - najlepszego zawodnika turnieju!
Najlepszym piłkarzem został Michał Panek, który oprócz słodyczy został nagrodzony kryształowym pucharem.
Trener osiedlowy dziękuje za udział w zawodach i zaprasza na kolejne zmagania z piłką :) – które odbędą się jeszcze w tym tygodniu.

Kamila Kościelak

2012.10.10 22:00

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Reprezentacje Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum nr 2 w Oławie w kategorii dziewcząt i chłopców oraz SP nr 5 w Oławie wśród dziewczynek i PSP nr 2 w Jelczu-Laskowicach wśród chłopców zostały mistrzami powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody, w których wystartowało w sumie 240 uczniów odbyły się 4 października na terenie kąpieliska miejskiego w Oławie. Szczegółowe wyniki: szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych...
Galeria zdjęć 

2012.10.10 19:00

PIŁKA NOŻNA GIMNAZJÓW
2 października 2012 odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce nożnej chłopców w ramach Gimnazjady Młodzieży 2012/2013. W tym roku szkolnym bezkonkurencyjni okazali się uczniowie z Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie, którzy w turnieju wygrali  wygrali wszystkie swoje mecze. Drużyna z Oławy w maju reprezentować będzie powiat w dalszych rozgrywkach. Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Ożga, Kuba Kulczycki, Maciej Sobota, Kacper Makowski, Rafał Kumaszka, Adrian Pałucki, Kamil Pawlikowski, Szymon Fliśnik, Jakub Skorupa i Lucjan Zieliński. Opiekun drużyny: Miłosz Solarski. Szczegółowe wyniki...
Galeria zdjęć

2012.01.02 21:00

ZMIANA TERMINU ZAWODÓW
Zmiana dotyczy zawodów, które mają się odbyć dopiero w czerwcu. Termin zawodów lekkoatletycznych dzieci z klas  I-IV ustalony został na 5 czerwca 2013 roku o godz. 10.00. Miejsce zawodów bez zmian - PSP2 w Jelczu-Laskowicach.

2012.09.27 19:00

SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA

176 uczniów z sześciu gimnazjów powiatu oławskiego wystartowało w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Zawody odbyły się we wtorek 18 września na stadionie miejskim w Oławie. W pierwszych zawodach w nowym roku szkolnym bezkonkurencyjni okazali się lekkoatleci z Gimnazjum nr 3 w Oławie. Podopieczni Joanny Karkoszki i Tomasza Reczucha wygrali zarówno a kategorii dziewcząt jak i chłopców. Wyniki zawodów...   
Galeria S.Orłowskiej     Galeria D.Adamus

2012.09.21 20:00

PIERWSZE ZAWODY W NOWYM ROKU SZKOLNYM
Już we wtorek 18 września o godz. 10.00 na stadionie miejskim w Oławie odbędą się pierwsze zawody Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Rywalizację zainaugurują gimnazjaliści, którzy wezmą udział w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Regulamin zawodów...

2012.09.15 23:55

WAKACJE Z TRENEREM OSIEDLOWYM
Ostatnie upalne dni wakacji Trener osiedlowy Kamila Kościelak spędziła na oławskim basenie wraz z grupą dzieci, które wykazały się największą aktywnością podczas zajęć organizowanych przez Trenera na boisku wielofunkcyjnym przy ZSP nr 1 w Oławie. Szczegółowe sprawozdanie opracowane przez panią Kamilę Kościelak w zakładce "Trener osiedlowy".

 

 

2012.09.08 19:30

KALENDARZ ZAWODÓW SZS DOLNY ŚLĄSK NA ROK SZKOLNY 2012/2013

W wersji elektronicznej dostępny jest TUTAJ kalendarz zawodów SZS "Dolny Śląsk" na rok szkolny 2012/2013. Opracowany jest również projekt kalendarza zawodów powiatowych. Projekt jest do wglądu i jeżeli nie będzie w nim błędów stanie się kalendarzem zawodów na rok szkolny 2012/2013. Kalendarz projektowany jest na cały rok szkolny. W związku z tym zmianom może ulegać termin i miejsce zawodów. Proszę nauczycieli o sprawdzanie na kilka dni przed zawodami, czy nie nastąpiły zmiany w terminarzu zawodów.

Kalendarze:
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2012/2013
Gimnazjada Młodzieży 2012/2013
Licealiada Młodzieży 2012/2013

2012.08.23 11:00

TURNIEJ "MALUCHA"

27 czerwca na boisku przy ZSZ nr 1 odbył się turniej „MALUCHA” zorganizowany przez Trenera osiedlowego. W zawodach udział wzięły 4 zespoły, w skład których wchodzili chłopcy z rocznika 2000 i młodsi. Grali oni w systemie 5+1 (+1 rezerwowy) a przepisy gry zbliżone były do zasad obowiązujących w piłce nożnej halowej. Zgłoszone drużyny: 1.AKADEMIA TALENTU, 2.FC "KOMARY", 3.FC "TRAMPKI", 4.FC "ŻUKI"
W pierwszym starciu AKADEMIA TALENTU pokonała zespół FC KOMARÓW 2:0, a ci z kolei nie mieli problemu w pokonaniu FC TRAMPKI 2:0. Czwarta drużyna FC ŻUKI nie miała szczęścia –przegrała wszystkie mecze i tym samym zajęła ostatnie miejsce. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z AKADEMII TALENTU, którzy wygrali turniej z dużą przewagą, tuż za nimi uplasował się zespół FC KOMARÓW, a 3 miejsce zajęli chłopcy z FC TRAMPKI.

OPRÓCZ PIĘKNEJ POGODY NIE ZABRAKŁO TEŻ  DUŻYCH EMOCJI, KTÓRE SZCZEGÓLNIE DAŁY O SOBIE ZNAĆ PODCZAS RZUTÓW KARNYCH MAJĄCYCH NA CELU WYŁONIENIE NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA TURNIEJU!
Wśród nazwisk Jałocha, Grzanka, Sztal, Bartczuk czy też Nowak (Maksiu - najmłodszy uczestnik) najlepszy okazał się MICHAŁ FURGAŁA.
TURNIEJ ZORGANIZOWANY BYŁ TYM RAZEM DLA NAJMŁODSZYCH I OKAZAŁ SIĘ DUŻYM SUKCESEM. UCZESTNICY ZAWODÓW ZOSTALI NAGRODZENI MEDALAMI A NAJLEPSI OTRZYMALI STATUETKI!
TRENER OSIEDLOWYDZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE ORAZ ZA PIĘKNY „FOOTBALL”, JAKI ZAFUNDOWALI NAM MŁODZI PIŁKARZE Z OŁAWY.

Kamila Kościelak

2012.08.30 21:30

TRENER OSIEDLOWY

Godziny pracy Trenera osiedlowego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Oławie
w okresie wakacyjnym od 2 lipca do 31 sierpnia 2012

poniedziałek, wtorek, środa 15.00-17.00 oraz 19.00-21.00
czwartek 13.30-17.30
piątek, sobota 11.00-15.00

2012.07.02 23:55

 
Aktualizacja: środa 21 sierpnia 2013
 

 

WSZYSTKIE ZAWODY FINANSOWANE SĄ PRZEZ STAROSTWO POWIATOWE W OŁAWIE